Sezz Ofis

Firma olarak hastane, otel, nitelikli konut gibi çok farklı ölçekte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her ölçek ve her farklı kullanım biçimindeki projelerimize aynı hassasiyette yaklaşıp her birine aynı özeni göstermekteyiz. Fakat açıkça söylemek isterim ki özellikle tasarlamaktan çok zevk aldığım, çok sayıda kullanıcıya hitap eden, büyük ölçekli projeleriortaya koymak bizi biraz daha fazla heyecanlandırıyor.


Projelerimizin sadece iyi görsellere sahip güzel yapılar olarak tasarlanması yerine, insanı doğanın içinde kentin bütünlüğüyle mekânsal kurgular içinde düşünmek ve tasarım aşamasından uygulama aşamasına kadar çevresine duyarlı, nitelikli,dinamik sürdürülebilir yapılar üretmek çabası ve bilinci içerisindeyiz.


Firmamız mimari konsept projeler,dekorasyon ve uygulama projeleri kapsamında hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra çözüm ortağı olduğumuz firmalarla breeam sertifikasyonu ve yapı denetim konularında da hizmet vermekteyiz. Çözüm ortaklarımızla birlikte büyüyen çok kalabalık bir aileyiz. Üzerinde çok titizlikle çalışılmış en ufak detayın bile belirlendiği bir ürün ortaya çıkıyor. İş ortaklarımıza sunabileceğimiz en büyük ayrıcalığın bu olduğunu düşünüyorum.


Ülkemize değer katacak projelerde buluşmak dileğiyle.